Успішні випускники

Ти - випускник Університету Короля Данила? Прагнеш поділитись з нами своїм професійним досвідом, зустрітись з колишніми одногрупниками, поспілкуватись з викладачами, і просто хочеш продовжувати бути частиною спільноти  Університету? Напиши нам, ми чекаємо!

Роксолана Левицька
Власниця і викладачка арт-студії "Art with me" у м. Городенка

Дуже задоволена,що мала змогу навчатися в УКД. Саме це допомогло мені в кар’єрі - маю змогу створювати все сама без зайвої допомоги.

Богдана Кордашевська
Персональний менеджер по обслуговуванню індивідуальних VIP клієнтів АТКБ ПриватБанк

Навчання багато не буває ! УКД - університет, що йде вперед! Сьогодні маю честь ділитись з Вами вдячністю та приємними враженнями від Університету Короля Данила...

Анна Сівакова
Фрілансер-дизайнер. Директор модельного агентства.

Завдячуючи УКД, зокрема, очолюючи студентське Наукове товариство, я відкрила в собі лідерські й організаторські здібності...

Тетяна Михайлова
Підприємець

Навчання в УКД було дуже цікавим та пізнавальним. Викладачі університету дуже привітні та вимогливі, високої кваліфікації і справжні фахівці у викладанні.

Валер'ян Федоряк
Архітектор, дизайнер, художник. Заступник голови обласної спілки дизайнерів України. Підприємець.

Щоденна праця над новими проектами та діалог із замовником говорять про динаміку та поступальний рух суспільства, що надихає до освоєння нових горизонтів у творчих галузях.

Леся Пристай
Менеджер з туризму в туристичній агенції "West.Rest"

В житті кожного з нас настає момент вибору майбутньої професії, коли обирала я, то в голові було багато варіантів, але туризм зайняв окреме місце.

Григорій Клим
Менеджер Fontush Boutique Hotel

З теплотою та посмішкою згадую моменти, які відбулися зі мною у стінах Університету Короля Данила. Цікаві та жваві лекції, гарячі дискусії на практичних заняттях, високого рівня кваліфікації викладачі...

Зорян Суш
Креативний директор “WOOO AGENCY”

УКД – це місце, яке познайомило мене з дизайном. Якщо до цього я просто щось уявляв, то тут я дізнався і зрозумів. Короткий експрес-курс з дизайну залишив величезний слід, і далі розвивається вже у моїй кар’єрі.

Тетяна Гаргат
Графічний дизайнер в компанії "ArtPrint"

Враження від навчання загалом позитивні. Мені пощастило навчатись в людей, які володіють предметом не лише в теорії, але й на практиці. Особлива подяка викладачу - Гребенюку І.В.

Василь Гоголь
Менеджер з туризму в туристичній агенції TUI

Я хочу щиро подякувати викладачам ІФФКК коледжу ім. С. Граната та Університету Короля Данила за ті безцінні знання, які мені дали тут, цікаві роки навчання, чудові враження!

Дмитро Масляк
Провідний архітектор ТОВ "Епіцентр К"

Університет Короля Данила дав мені не лише високий рівень базових професійних знань, а й пробудив любов до професії архітектора...

Руслан Колішенко
Засновник та керуючий барбершопом Frisor. Співзасновник концептуального закладу "П’яна Вишня".

Попри те, що заклад є приватним, тут високі стандарти освіти, хороша репутація та можливість студента реалізувати себе після закінчення.

Ірина Войко
Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вишгородської РДА Київської області

Великий колектив професіоналів педагогічного складу - запорука цікавих лекцій та практичних занять, невичерпний колодязь знань для активних та успішних студентів.

Дізнатися більше