Архітектурно-планувальне бюро TOWER

Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро TOWER – команда професійних архітекторів, конструкторів, дизайнерів та інженерів, яка працює з 2011 року.

Ми спеціалізуємось на розробці та реалізації різних архітектурних об’єктів від проектів житлових масивів до дизайну інтер’єрів.

Досвід роботи в сфері архітектурної діяльності дає нам змогу формувати архітектурні та конструктивні рішення, розробляти ПВР та містобудівну документацію.

За період роботи бюро ми зібрали кваліфікованих спеціалістів різних напрямків, які виконують повний комплекс робіт. А також набираємо та навчаємо нових кадрів для створення ще більш продуктивної та креативної команди.

Архітектори та дизайнери постійно вивчають та втілюють нові методи проектування та оформлення об’єктів, і завдяки цьому підвищують свій професійний рівень.

Принципи бюро є створення максимально функціонального, оригінального та ефективного простору задля вашого комфорту.

В нашій співпраці з клієнтами важливо побудувати довіру таку ж міцну, як і назва нашого бюро.

НАШІ ПРОЄКТИ

НАШІ ПОСЛУГИ

АРХІТЕКТУРА
Ми створюємо об’єкти житлової та комерційної нерухомості для приватних і корпоративних клієнтів. Група архітекторів, дизайнерів і проектувальників бере на себе всі турботи від створення концепції до її реалізації.

У цьому процесі три основних етапи:

ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ (ЕП)
Розробка передпроектної пропозиції відповідно до технічних умов і побажань замовника.
Формування комплекту документації для узгодження з замовником: схема генплану, плани поверхів, 3D візуалізація, фасади в кольорі.

ПРОЕКТНА ПРОПОЗИЦІЯ (ПП)
Розробка проектної пропозиції відповідно до технічних умов і побажань замовника.

Формування комплекту документів в обсязі ПП:

– Генплан
– Паспорт фасадів
– Фасади в осях
– Планувальне рішення
– Загальний види будівлі

РОБОЧИЙ ПРОЕКТ (РП)
Комплект документації, необхідний для подальшого будівництва:

ДП: Генеральний план: прив’язка проектованої будівлі та споруд МАФ на ділянці, ТЕП, озеленення, проїзди, майданчики (без ландшафтного дизайну);

АР: Архітектурні рішення: паспорт фасаду, фасади в осях, планування з експлікацією приміщень, розрізи по проектованій будівлі;

КЗ(КМ): Конструкції залізобетонні або конструкції металеві: фундаменти, перекриття, монолітні пояси, конструктив сходів і т.п. за конструктивними особливостями проектованої будівлі;

ТХ: Технологічна частина проекту: план з розстановкою меблів і устаткування, специфікація обладнання і настановних приладів.

Дізнатися більше