Петелюк Богдан
архітектор Urban Progress

Кажуть, що при виборі професії все залежить від людини. Так воно і є, але значну роль в житті кожного відіграє навчальний заклад.

Поступивши в Університет Короля Данила, зрозумів, що потрапив туди, куди треба! Перш за все - це сучасність та «свіжість» університету, лояльність до студента, викладачі доброзичливі та відкриті до будь яких ініціатив. Відчувається атмосфера прогресивного навчального закладу.

В УКД я здобув повну вищу освіту, що дало змогу за досить короткий час отримати чималі знання як в галузі будівництва, так і в галузі містобудування. Таким чином я розширив своє бачення професії та зміг вибрати заняття для душі. Тому впевнено можу рекомендувати УКД для молоді, яка хоче отримати якісну освіту.

Минуло 3 роки після закінчення університету та майже 5 років, як я працюю за спеціальністю в галузі містобудування - архітектор в Urban Progress (планування інфраструктури, транспортні дослідження, моделювання трафіку, розробка транспортних стратегій). Радий займатися тим, що подобається.

Дякую УКД за хороший старт!

Дізнатися більше