Володимир Стецюк
директор з операційної діяльності Chief Operating Officer, представництво РПКЛ / Regal Petroleum plc

Продовження наукового шляху для працюючого фахівця – часто результат довгих роздумів. Він, в основному, зумовлений власними інтересами і лише інколи – робочою необхідністю. А ось отримання другої освіти чи поглиблення практичних знань через фахові курси – інша історія.

Так сталось, що моя робота перейшла із завдань інженера-технолога більше в роботу адміністративного характеру, менеджера, і в певний момент у мене з’явилась потреба систематизувати набутий досвід, правильно його кваліфікувати. Саме це спонукало до вступу в Університет Короля Данила в Івано-Франківську на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньою програмою «Бізнес та приватне підприємництво». Навчання в УКД значно спростило розуміння і аргументацію своїх рішень, дало додаткові інструменти для роботи на керівній посаді.

Хочу відмітити цікаво та якісно побудований навчальний процес. Значна частина викладачів-лекторів – співробітники різних підприємств, тобто це ті фахівці, які теоретичну базу вдало застосовують на практиці. Своїм досвідом вони діляться із студентами. До речі, мені також було запропоновано прочитати лекцію, чим я і скористався. Зараз я працюю на посаді директора з операційної діяльності Chief Operating Officer, представництво РПКЛ / Regal Petroleum plc і втілюю в життя отримані в УКД знання!

Дізнатися більше