зображення: дуальна освіта
Дуальна освіта
Університету Короля Данила

Університет Короля Данила, реалізуючи свою місію, прагне, щоб наш студент, випускник були успішно реалізовані на ринку праці. Тому ми чітко виокремлюємо напрям ринку праці в освітній діяльності Університету й аналізуємо запити ринку, доповнюючи освітні програми. 

Все ж, враховуючи динамічний і стрімкий розвиток бізнесу та його запитів, пропонуємо унікальний освітній продукт - дуальна освіта. ЇЇ основне гасло - “Працюй та навчайся одночасно!”

Дуже часто випускники університетів постають перед дилемою:

Image
знак питання

як після завершення університету вже мати практичний досвід роботи, тому що цього здебільшого вимагає роботодавець. Водночас, щоб отримати якісну освіту, студент має наполегливо вчитися протягом дня і концентруватись на теоретичній складовій й набутті soft skills. 

 

Тому поєднання роботи та якісного навчання є досить складним і не завжди можливим до реалізації. 
 

дилема

З ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ КОРОЛЯ ДАНИЛА ПОЄДНАТИ РОБОТУ І НАВЧАННЯ ДУЖЕ ЛЕГКО.

Завдяки тому, що Університет Короля Данила активно співпрацює з більш як 80-ти підприємствами, організаціями та установами регіонального й всеукраїнського рівня, ми можемо запропонувати студентам варіанти одночасного працевлаштування та навчання за спеціальністю. А роботодавець у результаті отримує працівника, який на 100% відповідає необхідним навичкам для виконання робочих задач. 

Але найцікавіше - студент працює під час навчання та має доступ до здобуття освіти без втрати її якості. Вчиться в Університеті та набуває hard skills, працюючи на підприємстві, установі, організації. 

Також дуальна освіта зараз є затребуваною моделлю навчання в країнах ЄС. Так, у Німеччині ще в 60-х роках 20 століття зрозуміли, що «секрет» якісного навчання та швидкого працевлаштування за спеціальністю слід шукати в правильній комбінації теорії та практики, місця навчання та місця роботи, співпраці університету та підприємства. Десь на перетині усіх цих понять і виникла дуальна освіта.

Переваги дуальної освіти в УКД

НАВЧАЙСЯ ТА ВОДНОЧАС ЗАРОБЛЯЙ ГРОШІ НА САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ.

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ, ЩО
НА 100% ВІДПОВІДАЮТЬ РИНКУ ПРАЦІ.

 

 

НАВЧАННЯ, ЯКЕ МАКСИМАЛЬНО СИНХРОНІЗОВАНЕ 
З РИНКОМ ПРАЦІ ТА БІЗНЕСОМ.

 

 

МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ СТУДЕНТА ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ 
ПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ ВІД РОБОТОДАВЦЯ.

 

 

НАВЧАЙСЯ ТА ВІДРАЗУ ПРАЦЮЙ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ: 
ЗА 4 РОКИ НАВЧАННЯ ВИПУСКНИК ОТРИМУЄ МІНІМУМ 
2 РОКИ ДОСВІДУ РОБОТИ РАЗОМ З ДИПЛОМОМ 
ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА.

 

 

ФОРМУЙ SOFT ТА HARD SKILLS ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ 
НАВЧАЛЬНИМ ПЛАНОМ, ЩО УЗГОДЖУЄТЬСЯ 
УНІВЕРСИТЕТОМ І РОБОТОДАВЦЕМ У ТІСНІЙ СПІВПРАЦІ.

 

 

УНІВЕРСИТЕТ І БІЗНЕС - ТВОЇ ОСНОВНІ ПЛАТФОРМИ 
ДЛЯ ЯКІСНОГО NETWORKING, ЯКИЙ Є СТАРТОМ У 
ПОБУДОВІ УСПІШНИХ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ 
ПРОЕКТІВ, ЩО ЗАСНОВАНІ НА БІЗНЕС-КОМУНІКАЦІЯХ.

 

 

дуальна переваги-04
Як це працює?

Університет Короля Данила та роботодавець укладають договір на підготовку фахівця. Студент офіційно вчиться в УКД, а паралельно зараховується згідно трудового договору на роботу та отримує за це заробітну плату. Варіативна частина навчального плану може визначатися з роботодавцем і реалізовуватися на робочому місці. Студент коледжу (за повний період навчання) та студент бакалаврату (за два роки навчання) набувають повноліття і можуть оформляти трудові відносини без обмежень. На робочому місці  призначається відповідальний з числа працівників організації, де реалізується освітня компонента. Студент до 70% навчального плану для  здобуття фаху виконує на робочому місці - це його hard skills. Решта - це теоретична підготовка на базі УКД і набуття soft skills. 
Завдяки дистанційній освіті УКД та змішаній формі навчання студент може здобувати освіту у найзручніший спосіб та у зручний для нього час.
 

інфографік для дуальної "як це працює"
дуальна_для_моб-05
Чи це законно?

Так, цілком. У вересні 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію  підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. У ній визначено, що таке дуальна освіта, етапи її  впровадження в Україні, права та обов’язки закладів освіти та підприємств, а також очікувані результати. Ця Концепція стала результатом 2,5 років обговорень між експертами, роботодавцями, закладами освіти та органами влади.

Концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

 

Відповідно до Закону України “Про вищу освіту” дуальна форма здобуття вищої освіти - це спосіб здобуття освіти здобувачами денної форми, що передбачає навчання на робочому місці на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації обсягом від 25 відсотків до 65 відсотків загального обсягу освітньої програми на основі договору. 

Стаття 49 Закону України “Про вищу освіту”

 

Image
умови вступу

Детальна інформація 
про умови вступу 
до Університету Короля Данила.

Image
контакти

+380 68 755-75-75
+380 99 755-75-75

vstup@ukd.edu.ua

Image
ukd

Потрібна консультація? 
Заповніть онлайн-форму і ми надамо Вам вичерпну інформацію. 

Дізнатися більше