ЧОМУ ОБИРАТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ?
У сучасному світі, де бізнес динамічно розвивається, фахівці з обліку та оподаткування є ключовими стратегами успіху. Попит на висококваліфікованих спеціалістів у цій сфері зростає щороку, оскільки вони володіють необхідними навичками для забезпечення фінансової стабільності будь-якої компанії, вміють аналізувати фінансові звіти, складати бюджети, оптимізувати податкове навантаження та сприяти ефективному управлінню бізнесом. Обравши спеціальність «Облік і оподаткування», ви інвестуєте у своє стабільне та перспективне майбутнє!
Перевагами спеціальності «Облік і оподаткування» є висока затребуваність на ринку праці; можливість працювати в різних сферах економічної діяльності; конкурентний рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного зростання; глибокі знання у сфері обліку, оподаткування, аналізу, фінансів, економіки, аудиту, бізнес-аналітики та сучасних інформаційних систем.
ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ
Освітня програма «Облік та бізнес-аналітика» – це сучасна програма, спрямована на підготовку фахівців нового покоління, здатних оцінювати та аналізувати інформацію для прийняття обґрунтованих управлінських рішень. Ми готуємо фахівців, які не лише володіють теоретичними знаннями, а й вміють ефективно застосовувати їх на практиці.
Під час навчання за освітньо-професійною програмою «Облік та бізнес-аналітика» ви зможете: оволодіти мистецтвом ведення фінансового обліку та складання звітності; глибоко розуміти тонкощі податкового планування та ефективно оптимізувати податкове навантаження на бізнес; освоїти сучасні інформаційні системи обліку та автоматизації бізнес-процесів; використовувати сучасні методи управлінського обліку для підвищення ефективності діяльності підприємства; надавати професійні консалтингові послуги; аналізувати фінансову інформацію для обґрунтування стратегічних управлінських рішень; розвивати навички бізнес-аналітики для вдосконалення операційної діяльності підприємницьких структур.
Перевагами навчання за програмою «Облік та бізнес-аналітика»є глибокі фундаментальні знання – програма забезпечує всебічне розуміння теорії та її практичного застосування; практичний досвід – навчання базується на практичний кейсах та використанні сучасного програмного забезпечення; особистісний та професійний розвиток – програма сприяє розкриттю вашого потенціалу та допомагає стати успішним фахівцем у сфері обліку та оподаткування.
Освітня програма ?
- Бухгалтерський облік та аудит
- Бухгалтер (різних рівнів, у тому числі головний бухгалтер)
- Фахівець з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
- Помічник аудитора (з перспективою зростання до аудитора)
- Фахівець з внутрішнього контролю
- Бізнес-аналітика та фінансовий аналіз
- Бізнес-аналітик (аналізує фінансові показники, допомагає оптимізувати бізнес-процеси)
- Фінансовий аналітик (оцінка інвестицій, управлінський облік)
- Аналітик з ризиків (оцінка ризиків у фінансовій діяльності компанії)
- Аналітик із цифрових даних (Data Analyst) (обробка фінансової та бізнес-інформації)
- Податковий та фінансовий контроль
- Податковий консультант (допомагає підприємствам оптимізувати податкові витрати)
- Інспектор податкової служби
- Фахівець із фінансового моніторингу
- Банківська сфера та інвестиції
- Фахівець з фінансового планування
- Кредитний аналітик (оцінка позичальників у банках)
- Банківський аналітик
- IT та автоматизація фінансових процесів
- Консультант із впровадження ERP-систем
- Фахівець із автоматизації обліку та бізнес-процесів
- Консалтинг та підприємництво
- Фінансовий консультант
- Бізнес-консультант
- Підприємець (ФОП, власник бізнесу у сфері фінансових послуг)
Спеціальність універсальна і дає можливість працювати як у фінансовому секторі, так і в IT, консалтингу та бізнес-аналізі.
- Знати та розуміти економічні категорії, закони, причинно-наслідкові та функціональні зв’язки, які існують між процесами та явищами на різних рівнях економічних систем.
- Розуміти місце і значення облікової, аналітичної, контрольної, податкової та статистичної систем в інформаційному забезпеченні користувачів обліково-аналітичної інформації у вирішенні проблем в сфері соціальної, економічної і екологічної відповідальності підприємств.
- Визначати сутність об’єктів обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування та розуміти їх роль і місце в господарській діяльності.
- Формувати й аналізувати фінансову, управлінську, податкову і статистичну звітність підприємств та правильно інтерпретувати отриману інформацію для прийняття управлінських рішень.
- Володіти методичним інструментарієм обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування господарської діяльності підприємств.
- Розуміти особливості практики здійснення обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування діяльності підприємств різних форм власності, організаційно-правових форм господарювання та видів економічної діяльності.
- Знати механізми функціонування бюджетної і податкової систем України та враховувати їх особливості з метою організації обліку, вибору системи оподаткування та формування звітності на підприємствах.
- Розуміти організаційно-економічний механізм управління підприємством та оцінювати ефективність прийняття рішень з використанням обліковоаналітичної інформації.
- Ідентифіковувати та оцінювати ризики господарської діяльності підприємств.
- Розуміти теоретичні засади аудиту та вміти застосовувати його методи і процедури.
- Визначати напрями підвищення ефективності формування фінансових ресурсів, їх розподілу та контролю використання на рівні підприємств різних організаційно-правових форм власності.
- Застосовувати спеціалізовані інформаційні системи і комп’ютерні технології для обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування.
- Усвідомлювати особливості функціонування підприємств у сучасних умовах господарювання та демонструвати розуміння їх ринкового позиціонування.
- Вміти застосовувати економіко-математичні методи в обраній професії.
- Володіти загальнонауковими та спеціальними методами дослідження соціально-економічних явищ і господарських процесів на підприємстві.
- Володіти та застосовувати знання державної та іноземної мови для формування ділових паперів і спілкування у професійній діяльності.
- Вміти працювати як самостійно, так і в команді, проявляти лідерські якості та відповідальність у роботі, дотримуватися етичних принципів, поважати індивідуальне та культурне різноманіття.
- Аналізувати розвиток систем, моделей і методів бухгалтерського обліку на національному та міжнародному рівнях з метою обґрунтування доцільності їх запровадження на підприємстві.
- Дотримуватися здорового способу життя, безпеки життєдіяльності співробітників та здійснювати заходи щодо збереження навколишнього середовища.
- Виконувати професійні функції з урахуванням вимог соціальної відповідальності, трудової дисципліни, вміти планувати та управляти часом.
- Розуміти вимоги до діяльності за спеціальністю, зумовлені необхідністю забезпечення сталого розвитку України, її зміцнення як демократичної, соціальної, правової держави.
- Розуміти і реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності вільного демократичного суспільства, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні.
- Зберігати та примножувати досягнення і цінності суспільства на основі розуміння місця предметної області у загальній системі знань, використовувати різні види та форми рухової активності для ведення здорового способу життя.
- Українська мова (за проф.спрям.)
- Іноземна мова (за проф.спрям)
- Психологія управління
- Актуальні проблеми історії
- Основи академічного письма
- Інформаційно-комунікаційні технології
- Безпека життєдіяльності
- Цінності громадянського суспільства
- Ораторська майстерність
- Економічна теорія
- Фінансова грамотність
- Нетикет
- Вища математика
- Макро- та мікроекономіка
- Статистика
- Цифровізація в управлінні та адмініструванні
- Економіка бізнесу
- Бухгалтерський облік (загальна теорія)
- Менеджмент
- Маркетинг
- Технологія прийняття рішень
- Банківська система
- Страхування
- Облік у банках
- Інвестиційна діяльність
- Фінансовий облік
- Бізнес-аналітика
- Бюджетна та податкова система
- Фінанси суб'єктів господарювання
- Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку
- Звітність підприємств
- Управлінський облік
- Управління продажами
- Облік в державному секторі
- Оподаткування
- Інформаційні системи в обліку та оподаткуванні
- Облік за видами економічної діяльності
- Фінансовий аналіз
- Аналіз господарської діяльності
- Аудит
- Базова загальновійськова підготовка (теоретична частина)
- Базова загальновійськова підготовка (практична частина)
- Базова загальновійськова підготовка (практична частина)
- Вибіркові компоненти
- Навчальна практика
- Навчальна практика
- Виробнича практика
- Кваліфікаційний іспит