юридична клініка
Юридична клініка

Юридична клініка в Університеті Короля Данила була створена в 2004 році та зараз перебуває на етапі масштабного реформування для дотримання двох основних цілей:

  1. Соціальна мета - надання безоплатної юридичної допомоги та правової інформації вразливим верствам населення для забезпечення їм доступу до системи безоплатної правової допомоги;
  2. Навчальна мета - працюючи в юридичній клініці студент має можливість застосовувати отримані теоретичні знання на практиці без відриву від навчання; створення місць для проходження студентами навчальної та інших видів практики; проведення правової просвіти населення.

Юридична клініка в УКД структурно нагадує невеличку юридичну компанію, в якій група студентів-консультантів під контролем та координацією керівника юридичної клініки Кузик Вікторії Володимирівни здійснюють прийом відвідувачів (клієнтів), надають їм правову консультацію та розʼяснення, складають проєкти процесуальних документів, здійснюють представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Юридична клініка Університету є членом Асоціації юридичних клінік України і працює у тісній взаємодії з Радою адвокатів Івано-Франківської області, Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги, провідними юридичними компаніями та адвокатськими об’єднаннями нашого міста, а також з органами державної влади та місцевого самоврядування.


НАША КОМАНДА
ПРАВОВА ДОПОМОГА
ПРАВОВА ОСВІТА
КОНСУЛЬТАЦІЇ
Image
контакти

+380 342 77 18 45

university@ukd.edu.ua

ГРАФІК РОБОТИ

Пн - Пт
з 15:00 до 17:00

Сб - Нд
вихідні

Дізнатися більше