Лідія Вітранчик
випускниця УКД, викладач

Мій шлях в університеті розпочався з того, що я обрала дві спеціальності (Правознавство і Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю) й отримала одночасно два дипломи. Попри те, що інколи було важко, я ніколи не шкодувала про свій вибір.

Впродовж навчання на бакалавраті, а потім і на магістратурі кожна дисципліна, кожен новий предмет відкривали для мене нові можливості самореалізації у професіях.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять в Університеті Короля Данила я не тільки отримувала знання та практику, але і насолоджувалася можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вкладали в нас частинку душі, своїми настановами та теплими словами надихали на нові починання і завжди вселяли віру у свої сили.

Саме це й допомогло мені реалізувати себе в одній з обраних мною професій та стати членкинею Національної Спілки Журналістів України. Наразі я викладачка на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, а також займаюсь інформаційною політикою футбольної команди "Blago-Юність".

Дуже вдячна рідному УКД за знання, різноманітні можливості та досвід, які отримала під час навчання!

Дізнатися більше