Леся Пристай
Менеджер з туризму в туристичній агенції "West.Rest"

В житті кожного з нас настає момент вибору майбутньої професії, коли обирала я, то в голові було багато варіантів, але туризм зайняв окреме місце.
Я, як і всі, марила подорожами, новими країнами і місцями. Своє життя захотіла пов’язати саме з такою роботою, щоб можна було побачити якомога більше в цьому великому і неймовірному світі..
Тепер я працюю в турагенції, нарешті змогла побачити і відчути те, до чого завжди прагнула – я була на місці туриста і відчула великий спектр емоцій та вражень, коли вперше моя мрія про подорожі почала оживати. Ще більша насолода це допомогти іншим пережити ті самі відчуття, мабуть тому мені ця робота підійшла)  Але без моїх викладачів, рідного коледжу Граната, а потім університету Короля Данила й половини цього б не було. Знання, які я отримала тут, досвід моїх викладачів-практиків, яким вони щедро ділилися на кожній парі це те, що дало кожному з нас впевненість, віру в себе і те, що робиш.
Я дуже рада, що тоді, коли обирала навчальний заклад віднесла документи до цього коледжу. Там ми навчалися не просто у викладачів, а у людей, які обожнюють свою роботу, цього вони навчили і нас. За це величезне дякую їм!

Дізнатися більше