Марія Ваків
Студентка 1 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

Ось і приходить кінець мого першого навчального року в Університеті Короля Данила. Сказати, що я задоволена перебуванням тут - це нічого не сказати.
Я взахваті.
Перше на що я звернула увагу - це інтер'єр та екстер'єр Університету. Сучасні аудиторії, які нічим не поступаються європейським. Звичайно, як і більшість вступників, мене не покидали думки про те, чи туди я вступила? Чи дасть цей університет достатній рівень знань?
Хотілось креативу в викладанні і я його отримала. Наприклад предмет бізнес-комунікації, які викладає Марків Марія Михайлівна - мене вразив. Ми вчимося на практиці, виконуючи круті, цікаві завдання.
За ці тижні карантину я насправді засумувала за своїм, вже таким рідним Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД. Багато крутих емоцій та спогадів, пов'язані з Наукове товариство УКД, - попереду нас чекає ще більше крутих ідей, симпозіумів та зібрань.
Якщо говорити про викладачів (напевне основний фактор, для мене так точно), то це найкреативніші, завжди позитивно налаштовані люди, які своєю енергією надихають та мотивують.
З нетерпінням чекаю, коли ми знову зустрінемось у стінах Університету Короля Данила.
І ще не раз мандруватимемо Україною з Людмилою Жирак (напевне найенергійнішою людиною, яку я знаю).
Якщо говорити про мінуси ,то оцінки ,які ми здобуваємо на семінарії,ніяк не враховуються при складанні сесії(яка проходить в тестовому режимі).
Ну а поки в університеті діє дистанційне навчання, яке не дає мені сумувати та бити байдики. Воно також "у кращих традиціях "Університету Короля Данила - креативне та цікаве.
Я рада, що вступила саме сюди, мене не гризе сумління. Я не помилилась.
Ну а всім охочим здобували вищу освіту саме в такому форматі - КАЖУ - придивитись до цього університету.

P.S він крутецький

Дізнатися більше