Зустріч з відомим українським продюсером та автором пісень Євгеном Тріпловим
10 квітня 2024 01:04
Зустріч з відомим українським продюсером та автором пісень Євгеном Тріпловим

Сьогодні в УКД відбулась зустріч студентів Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД спеціальності 025 Музичне мистецтво з відомим українським продюсером та автором пісень Євгеном Тріпловим, що співпрацює із зірками естради: Монатіком, Тіною Кароль, Златою Огневич, Wellboy, Анною Трінчер, а також з аранжувальком популярного треку «А ти трималала білі білі троянди» Владом Шевчуком.

Гості розповіли про продовження проєкту створення пісень і кліпів «Мультитрек». Студенти мали можливість поставити запитання про шоу-бізнес, крім того, вони виконали свої авторські пісні під бітбокс.

«Потрібно слухати багато різної музики, закордонної зокрема, щоб сформувати смак. Це дуже допомагає в аранжуванні», - зазначив продюсер Євген Тріплов