Виставка «Назва» Галини Кухар
22 березня 2024 02:03
Виставка «Назва» Галини Кухар

У фортечній галереї «Бастіон» відбулась виставка «Назва» викладачки кафедри дизайну УКД Галини Кухар.

Творча діяльність Галини Кухар наповнена пошуком. Художниця працює в графіці, гуаші, акварелі, олійній техніці. Чи не найбільшу частинку душі, часу й ресурсу займають декораторські проєкти: оформлення вітрин, івентів, виготовлення предметів декору для інтер’єру, кастомізація меблів, апсайклінг, що став творчою філософією авторки. А ще мисткиня пише вірші під псевдонімом Ліка Ворто.

Твори, представлені на виставці, – серія акварельних робіт «Мавки» та серія графічних композицій «Птиці». Природа рідного Опілля (батьки родом із Рогатинщини) не могла не відобразитися в пишних сезонних вінках дівчат-стихій, а монохромна графіка із зображенням птахів, що мандрують з вирію чи у вирій, спонукає замислитися над недовговічністю життя, адже Вирій – міфічна сонячна країна, де живуть душі померлих, а птахи перебувають зиму.

На виставці були присутні поціновувачі мистецтва та студенти і викладачі УКД.

Галина Кухар зазначає: «Так склалося, що випадок сприяв моєму шляху в педагогіку. Це складна, але не менш творча професія».