Викладачі кафедри естрадно-вокального мистецтва УКД привітали колег та студентів з прийдешнім Різдвом
21 грудня 2023 11:12

Викладачі кафедри естрадно-вокального мистецтва Університету Короля Данила привітали колег та студентів з прийдешнім Різдвом, виконавши автентичні українські колядки.

Святкове дійство відбулося у великому актовому залі.

«Мета сьогоднішнього заходу — різноспектно репрезентувати українські колядки. Ми намагалися поєднати академічний та естрадний жанри, створивши унікальний симбіоз із додаванням джазових елементів. Ми ретельно вивчили та дослідили українські колядки, щоб зберегти їхній автентичний характер, але, разом із тим, представити у новому, оригінальному виконанні», - відзначив викладач кафедри Василь Семкович.