08 квітня 2021 02:04
Викладачка Університету Короля Данила планує підійнятись на Еверест!

Сьогодні, 8 квітня, в стінах УКД відбулась прес-конференція, Христина Мохнацька розповіла про майбутній похід на Еверест та про заплановану лекцію з географії, яка має стати «найвищою лекцією».

«Мабуть, це буде рекорд світу. Читати лекцію на висоті 6 тисяч метрів з підніжжя Евересту – такого ще не робив ніхто. На такій висоті ще є інтернет-зв’язок, а на вершині Евересту його не буде. Лекція буде присвячена захисту навколишнього середовища», - розповіла Христина Мохнацька журналістці Суспільне Карпати Ірині Копистинській.

Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький наголошує:«Ми завжди підтримуємо ініціативи наших викладачів, щоправда, ця подія дуже неординарна. Це важливо для студентів, які побачать, як ставити перед собою ціль і досягати її». Разом з УКД генеральними спонсорами стали Blagodeveloper та Прикарпаттяобленерго.