Відкритий творчий показ студентів спеціальності 026 Сценічне мистецтво
07 червня 2024 04:06
Відкритий творчий показ студентів спеціальності 026 Сценічне мистецтво

7 червня в Університеті Короля Данила відбулася творча інсценізація із дисципліни «Сценічна мова» студентів І курсу спеціальності 026 Сценічне мистецтво Фахового коледжу УКД.

Здобувачі мали змогу відпрацювати навички акторської майстерності, сценічної мови та вміння «тримати» авдиторію. Викладачка Фахового коледжу УКД, заслужена артистка України Галина Баранкевич відзначила, що такі покази важливі для студентів, щоб закріпити вивчений матеріал у рамках дисципліни.

«Хороша дикція та красивий тембр — це одні з найважливіших складових у формуванні успішного актора. Показ відбувався при глядачах, адже ми виховуємо акторів-практиків, котрі вчаться і звикають до публіки», — наголосила Галина Баранкевич.