Великодній Fest в УКД
10 травня 2024 05:05
Великодній Fest в УКД

10 травня в Університеті Короля Данила вперше відбувся конкурс веснянок та гаївок «Великодній Fest», учасниками якого стали учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області.

Десять колективів регіону представили програму з виконанням великодньої веснянки чи гаївки.

«”Великодній Fest” є свідченням того, що українці пам’ятають свої традиції. Багато століть наш народ переслідували, а нашу культуру забороняли, але, попри все, ми бережемо наше, українське, та популяризуємо його», — наголосив заступник проректора із соціально-виховної роботи УКД Василь Жупник.

Перемогу на фестивалі здобули одразу два колективи: народний художній колектив - ансамбль народного танцю «Дивограй» Центру позашкільної освіти та народний фольклорний гурт «Тайстра» Коломийської ТГ; Етногурт «АFuNu» (Афини) Будинку культури м. Долина КЗ «Центр культури і мистецтв».

Друге місце посіли вокальний гурт Глибоківської гімназії Богородчанської ТГ та вокальний ансамбль «Vivo» Ямницького ліцею.

Третє місце виборов гурт «Довжанські дзвіночки» Довговойнилівського ліцею Верхнянської сільської ради.

Усі учасники «Великоднього Festу» отримали подарунки від університету, а переможці, срібні та бронзові призери отримали часткові гранти на навчання в УКД.