V Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиції та інновації в сучасному дизайні» в УКД
25 квітня 2024 04:04

Сьогодні впʼяте в Університеті Короля Данила відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиції та інновації в сучасному дизайні».

Мета наукового заходу - обговорення сучасних тенденцій і традиційних постулатів у сфері дизайну.

Участь у конференції, окрім науковців, викладачів та студентів напряму, узяли й дизайнери-практики: Ярема Стецик, Тарас Сенів, Богдана Янко.

Йшлося про актуальні проблеми сучасного графічного дизайну, дизайну середовища та інтер'єру.Захід доповнили експозицією творчих робіт студентів-дизайнерів, випускників і викладачів.

Модераторка заходу - Ірина Матоліч, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувачка кафедри дизайну, зауважує: «Такі заходи розкривають різні аспекти дизайн-діяльності та її теоретичного дослідження. Вони є корисними для наших студентів в аспекті переосмислення дизайну як галузі креативних індустрій».