В Університеті Короля Данила відкрили виставку картин українського живописця Петра Сипняка
14 грудня 2023 04:12

В Університеті Короля Данила відкрили виставку картин українського живописця, члена Національної спілки художників Петра Сипняка.

Картини, виконані в техніці фактурного олійного живопису, передають атмосферу різдвяного періоду: звістки про народження Спасителя - колядки в часі Різдва, витончені образи ангелів, зимові пейзажі, церкви - усе, що надає події особливого сакрального змісту.

Виставка в УКД триватиме впродовж усього різдвяного періоду.

«Для мене Різдво – це особливе свято. Свято надії, любові та доброти. Я народжений у часі, коли вертеп і типове сьогодні святкування Різдва були під забороною. Тому ставлення до цього свята по-особливому трепетне. Мої твори - спроба передати унікальну автентику українського Різдва. На моїх полотнах знайдете не лише відбиття традиційних елементів святкування, але й особливий різдвяний дух і тепло», - розповів про свої роботи художник.