В УКД відбувся перегляд фільму «Крути 1918», приурочений 106-й річниці бою під Крутами
29 січня 2024 04:01

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся перегляд фільму «Крути 1918», приурочений 106-й річниці бою під Крутами.

Стрічка оповідає не тільки про героїчну оборону курсантами УНР залізничної станції за 130 кілометрів на північний схід від Києва взимку 1918 року, а й про інші події 1918 - першого етапу радянсько-української війни.

Про важливість розуміння історичних процесів, тяглість їх, взаємозв’язок із сучасністю та паралелі тодішньої і нинішньої російсько-української війни говорив із присутніми кандидат історичних наук, доцент кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о. Івана Луцького - Микола Лицур.