Ушанування пам’яті Т. Шевченка в УКД
08 березня 2024 04:03
Ушанування пам’яті Т. Шевченка в УКД

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся захід, приурочений 210-річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Студенти Фахового коледжу УКД спеціальностей «Хореографія» та «Сценічне мистецтво» інтерпретували власне бачення творчості митця, інсценізувавши поему «Катерина» (4 курс, «Хореографія», керівник - Василь Шеремета) та поему-послання «І мертвим, і живим, і ненарожденним…» (1 курс, «Сценічне мистецтво», керівник - Олексій Лейбюк). Режисуру та інсценізацію здійснила заслужена артистка України, викладачка Фахового коледжу УКД Галина Баранкевич.

«Сьогодні засобами хореографії та акторської майстерності ми намагалися зі сцени сказати, що актуальне 200 років тому, особливо актуальне й сьогодні! Сльози на обличчях глядачів - довід того, що мистецтво проникає в найглибші закапелки душі кожного! І нехай ті духовні цінності, які нам заповів сповідувати Великий Геній, сьогодні відгукнуться в свідомості кожного українця!» - закликає викладачка Фахового коледжу УКД Наталія Чашечнікова.