Університетська футбольна команда УКД Благо - бронзові призери чемпіонату Івано-Франківського району
03 березня 2024 05:03

Сьогодні, 3 березня, відбулася фінальна гра чемпіонату району з футзалу сезону 2023/2024.

У матчі за третє місце змагалася наша «УКД БЛАГО» проти «НФК Металіст». Гравці університетської збірної здобули видовищну перемогу зі значною перевагою 4-1!

Таким чином, команда «УКД БЛАГО» посіла почесне третє місце серед 30 команд у чемпіонаті Івано-Франківського району з футзалу.

«Сьогоднішній успіх студентської команди є свідченням наполегливості і систематичної роботи над собою та власними вміннями. Переконаний, що впродовж сезону наші футболісти ще не раз продемонструють силу власного характеру та гру, що варта перемоги», - відзначив у вітальному слові ректор УКД Мирослав Луцький.