УКД встановив новий рекорд
11 червня 2020 01:06
УКД встановив новий рекорд

Університет Короля Данила в особі проректора з розвитку та комунікації Олега Андрухіва спільно з блогерами, майбутніми студентами УКД Дімою Варваруком (723 тис. підписників) та Юлією Вербою (1,5 млн підписників) встановили рекорд в категорії «Наймасштабніша онлайн лекція (за кількістю слухачів)».

УКД встановив новий рекорд

Лекцію «Історія блогерства: від найдавніших часів до сьогодення» відвідало понад 10 000 осіб.

До проведення лекції також були залучені Назар Душенко, Мар‘яна Гутак, Тьома Паучек, Назар Душенко.

УКД встановив новий рекордЛектор Олег Андрухів та зірки Instagram розповіли сотням слухачів про те, що ж таке насправді блогерство, як воно виникло та що сьогодні означає поняття блогер. У своїй лекції Олег Андрухів акцентував увагу молоді на те, що сучасна професія блогера зародилась тисячі років тому, адже люди у всі часи прагнули фіксувати деякі аспекти свого життя та ділитись ними з іншими. Нехай раніше це були наскельні малюнки, художні полотна, фільми чи літератури, – все це певною мірою відбиття життя автора, його суб’єктивне бачення світу, його блог. А з появою інтернету транслювати свої думки стало ще легше.

«Блогерство – це серйозна медіасфера. УКД встановив новий рекордЦе вже певною мірою шоу-бізнес. Безліч впливових людей, навіть політиків, спершу запам’ятались аудиторії як блогери, а потім завдяки популярності в мережі завоювали довіру електорату. Тому це явище сьогодні потрібно вивчати, розуміти його тенденції та закони», – пояснює вибір теми лекції Дмитро Варварук.

Молодь вважає, що блогер – професія майбутнього. А тому прогресивні ЗВО мають задуматись над впровадженням шкіл та курсів блогерів. Зміст освітньої програми на думку Дмитра Варварука повинен складатись з курсів монтажу, ораторського мистецтва, української та англійської мов. Окрім цього блогер має розуміти основи таргетингу, SMM, адже мало вміти створювати контент, треба знати, як донести його до своєї аудиторії.

УКД встановив новий рекорд

«Якщо говорити про ті спеціальності, які є в українських університетах блогеру точно знадобиться освіта в сфері реклами, журналістики, інформаційних технологій», — радить Юлія Верба.

І здобувати вищу освіту популярні блогери радять здобувати в тих університетах, які підтримують сучасний підхід до фахового навчання.

«Університет Короля Данила — це лояльний до людей заклад. Тут не ділять людей на таких і не таких, чують і розуміють кожного», — говорить Юля Верба.УКД встановив новий рекорд

«Покоління взагалі мають розуміти одне одного. Так молодь розуміє, що в неї вірять, її підтримують. І може рухатись до бажаних вершин», — додає Дмитро Варварук.

УКД — місце, де підтримують навіть найшаленіші ідеї мотивованої молоді! Завдяки цьому ми вже вдруге фіксуємо рекорд України! У 2019 році проректор з розвитку та комунікації УКД Олег Андрухів прочитав найдовшу лекцію. Тепер пишаємось ще й наймасштабнішою за кількістю слухачів!

Зафіксувати встановлення рекорду допомагав представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.УКД встановив новий рекорд

А за веселощі та музику під час лекції відповідав фронтмен гурту «Цвіт Кульбаби» Василь Марущак.

Дякуємо кожному, хто долучився до встановлення рекорду! Далі ще більше слухачів, ще цікавіші теми та ще хайповіші ідеї!

УКД – університет з рекордно цікавими лекціями!

Категорія
Дізнатися більше