31 січня 2024 04:01

Студенти УКД - переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна» та володарі Гран-прі Міжнародного багатожанрового онлайн-конкурсу «У світлі Різдва».

Зазначені конкурси реалізовані за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, а також під патронатом Чернівецької обласної ради та за підтримки Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради.

Виконавці вокального ансамблю, учасники етногуртка «Ми - українці», виступили зі щедрівкою «Небо ясні зірки вкрили».

«Створюючи при Університеті Короля Данила мистецький колектив зі студентів, я свідомо обрала етнонапрямок, адже переконана, що сьогодні важливо зберігати українські обряди та звичаї, плекати українську мову і пісню, прищеплювати молоді любов до української культури. Саме тому плануємо і надалі відтворювати різноманітні фольклорні дійства в УКД», – каже керівниця етногуртка «Ми-українці», заступниця проректора із соціально-виховної роботи Університету Короля Данила Тетяна Бариляк.