Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький та перший проректор УКД Михайло Косьмій взяли участь у зустрічі з Отцем і Главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом
14 грудня 2021 02:12

Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький та перший проректор УКД Михайло Косьмій, на запрошення ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського, взяли участь у зустрічі з Отцем і Главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом в рамках розширеного ректорату.

Захід відбувся в рамках візиту до Івано-Франківська Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, в основі якого лежить енцикліка Папи Франциска щодо екологічної кризи та догляду за спільним домом, яким для нас є Земля.

Гостями розширеного ректорату стали Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, очільник Екобюро УГКЦ, проф. Володимир Шеремета, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків та представники усіх закладів вищої освіти міста. На заході обговорювались екологічні, енергоефективні та освітньо-просвітницькі питання.

«Ми звикли думати про відновлювальні джерела енергії в контексті масштабних підприємств та бізнесу. Але те, що цим питанням сьогодні цікавиться церква - важливий крок. Він показує актуальність, небайдужість та сучасність церкви. Радіємо підняттю цієї теми та всіляко сприятимемо реалізації цього кроку», - стверджує ректор УКД Мирослав Луцький.