Прем'єра вистави «У неділю рано зілля копала…» за участі студентів УКД
01 липня 2024 08:07
Прем'єра вистави «У неділю рано зілля копала…» за участі студентів УКД

В Університеті Короля Данила відбулася прем'єра вистави «У неділю рано зілля копала…» за мотивами однойменної повісті Ольги Кобилянської. Під керівництвом режисера, викладача УКД Олексія Лейбюка студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво спільно з учнями старшої групи Дитячої театральної майстерні змогли втілити класичний текст в сучасній та метафоричній інтерпретації.

«Вистава стала початком створення Театральної майстерні Університету Короля Данила, де молоді таланти зможуть продовжувати творити та вражати глядачів своїми виставами», — поділився Олексій Лейбюк.

Прем'єра вистави мала благодійне завершення. Глядачі отримали листівки з QR-кодами із закликом оформлювати підписки на дрони для 102-ї бригади Сил територіальної оборони. Проєкт «Підписка на FPV-дрони та РЕБ» запустила 102 бригада разом із фондом «Повернись живим» з метою забезпечити регулярне фінансування і збільшити масштаби виробництва.