Підписано меморандум про співпрацю між Університетом Короля Данила і Криворізьким обласним фаховим музичним коледжем
14 травня 2024 04:05

14 травня в Івано-Франківську відбулося урочисте підписання меморандуму між Університетом Короля Данила та Криворізьким обласним фаховим музичним коледжем.

«Ця подія визначає початок плідної співпраці між двома освітніми установами, спрямованої на спільні заходи в сфері музичного мистецтва», — наголосив Михайло Косьмій — перший проректор УКД.

Після укладення договору для студентів і викладачів Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД виступив хор «Відродження».

«Дніпропетровщина — у кількох десятках кілометрів від лінії фронту, тому нашим студентам важливо презентувати українську культуру. Ми вдячні, що Університет Короля Данила відгукнувся на наше прохання. Саме у творчості молоді ми можемо спостерігати цінність і розвиток традицій української культури, зокрема, у сфері музичного мистецтва», — зазначила Тетяна Мєсропова — голова циклової комісії «Хорове диригування» Криворізького обласного фахового музичного коледжу.