«Мистецькі промені України» в УКД
04 червня 2024 04:06
«Мистецькі промені України» в УКД

4 червня в Університеті Короля Данила відбувся гала-концерт і церемонія нагородження учасників I-го Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мистецькі промені України».

Фестиваль-конкурс проходив в онлайн-режимі. Прийом заявок тривав із 3 квітня до 21 травня. Упродовж цього часу надійшло 294 заявки з різних куточків України та з-за кордону. Проявити свій талант учасники могли в таких номінаціях: вокальний жанр, аудіовізуальне мистецтво, інструментальний жанр, хореографія, фольклорно-етнографічний жанр, літературний жанр, театральний жанр, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво.

Перша частина гала-концерту відбулася 29 травня в Музеї видатних діячів української культури, команда якого є співорганізатором заходу, друга - сьогодні, 4 червня, в Університеті Короля Данила, де взяли участь володарі гран-прі та лауреати 1-го місця.

«Метою заходу, приуроченого до Дня Європи, є збереження кращих зразків української культури, творів сучасних митців і народної творчості. Незважаючи на війну, культура живе, а молодь творить», — розповіла Леся Королик-Бойко, голова журі, очільниця Культурно-просвітницької асоціації «Mist-Il ponte» і Міжнародної організації «Поступ жінок-мироносиць у діаспорі».
Музей видатних діячів української культури