Міжнародний мистецький різдвяно-новорічний фестиваль-конкурс «FORMIDABLE»
04 лютого 2024 04:02
Міжнародний мистецький різдвяно-новорічний фестиваль-конкурс «FORMIDABLE»

Студенти Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД посіли перші місця та здобули гран-прі Міжнародного мистецького різдвяно-новорічного фестивалю-конкурсу «FORMIDABLE», що відбувався впродовж 19 грудня 2023 року - 17 січня 2024 року.

З-поміж студентів УКД спеціальності «Музичне мистецтво» лавреатами конкурсу стали: студентський хор УКД (керівник - заслужений діяч мистецтв України Ігор Дем'янець), Катерина Шиндирівська і Софія Ориняк,студентки І курсу УКД (клас викладача - Ірини Сахарієвої, які здобули гран-прі.

Перші місця посіли Ольга Миюк та Каміла Микитин, студентки ІІІ курсу Фахового коледжу УКД (клас викладача - Ольги Борин).

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбувся гала-концерт, на якому, зокрема, нагородили переможців конкурсу!

Вітаємо талановитих студентів УКД і їхніх наставників!