«Козацькому роду нема переводу»: жива історія крізь музику
30 вересня 2024 03:09
«Козацькому роду нема переводу»: жива історія крізь музику

30 вересня відбувся захід «Козацькому роду нема переводу», присвячений Дню захисників і захисниць України, Дню українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Дійство організоване студентами й викладачами спеціальності 025 Музичне мистецтво Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД. У їхньому виконанні прозвучали як патріотичні пісні, так й інструментальні твори, у яких відображено героїзм українського народу та велич козацьких традицій.

«Це невеликий, але знаковий концерт патріотичного змісту, присвячений тематиці цих подій. Окрім того, 1 жовтня відзначаємо День музики та День працівників освіти. Отож водночас ми прагнули показати інструментальне виконання як студентів, так і викладачів. У цьому заході поєднано такі важливі свята, які ми хотіли відзначити», - зазначає заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри естрадно-вокального мистецтва Ігор Дем'янець.