Концерт на підтримку ЗСУ
18 березня 2024 11:03
Концерт на підтримку ЗСУ

17 березня за участі членів етногуртка «Ми українці», студентів Університету Короля Данила та Фахового коледжу УКД, відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

На заході прозвучали відомі українські хіти та авторські пісні. Також присутні мали можливість купити прикраси, виготовлені нашими студентами.

Таким чином, вдалося зібрати 5050 грн. Усі кошти будуть спрямовані для допомоги у придбанні РЕБ для 52-го окремого стрілецького батальйону.

«Реалізація благодійних ініціатив студентів університету та коледжу - невідʼємний складник активного дозвілля. Такі заходи, безумовно, сприяють не лише підтримці наших захисників, а й популяризації української культури», - каже організаторка заходу Тетяна Бариляк.