Концерт авторської пісні в УКД
25 квітня 2024 04:04
Концерт авторської пісні в УКД

25 квітня в Університеті Короля Данила відбувся концерт авторської пісні, приурочений відзначенню Міжнародного дня солідарності молоді.

Студенти Фахового коледжу УКД та Університету Короля Данила спільно з викладачами кафедри естрадно-вокального мистецтва в рамках діяльності студентського наукового гуртка «Естрадно-вокальне мистецтво: історія, теорія, практика» виконали для слухачів власні композиції.

«Симбіоз виконавської вправності та композиторської майстерності сприяв створенню оригінальних творів - джерела невичерпного натхнення та мистецького розвитку. Виконання авторських композицій - підтвердження належного опанування змістовного наповнення освітніх компонентів програми “Естрадний спів”», - зазначила виконувачка обовʼязків завідувача кафедри естрадно-вокального мистецтва Наталія Толошняк.