Команда ФК “УКД Благо” стала володарем суперкубка Івано-Франківська.
16 вересня 2020 11:09
Команда ФК “УКД Благо”

16 вересня на стадіоні «Гірка» відбувся видовищний матч між командами «УКД-БЛАГО» та «Металіст» за Суперкубок м. Івано-Франківська з футболу (сезон 2019-2020).

Команда ФК УКД Благо стала володарем Суперкубка Івано-Франківська. Матч був емоційним та неймовірно цікавим для глядача. Футболісти «УКД-БЛАГО» Назарій Гринюк та Василь Яремчук вибороли яскраву перемогу своїми точними голами у ворота суперників.

Матч закінчився з результатом 2:0.
Команда ФК “УКД Благо”

«Ми радіємо за наших переможців, адже в Університеті Короля Данила студентам допомагають не лише отримати хороші знання. Важливо також розвивати спортивні та мистецькі здібності молоді, – каже ректор університету Короля Данила Мирослав Луцький. – Футбольна команда «УКД-Благо» цьогоріч святкує своє десятиріччя та виграла третє місце в чемпіонаті міста, а також кубок міста Івано-Франківська та суперкубок міста. І свою тріумфальну перемогу футболісти присвятили пам’яті засновника та першого ректора навчального закладу отцю Івану Луцькому».
 Висловлюємо щиру подяку будівельній компанії blago developer за підтримку.