Дебют кліпу та синглу студентки УКД
16 лютого 2022 03:02
Дебют кліпу та синглу студентки УКД

Студентка першого курсу Університету Короля Данила Каріна Воробець, вона ж Rina, презентувала дебютний кліп та сингл під назвою «Пробач».

Робота виконавиці розповідає історію двох людей, які завершили стосунки, але продовжують турбуватись і підтримувати одне одного.

Кліп для Rinи створювала професійна команда операторів, які обрали мальовничі локації Івано-Франківська, Яремча та Тернополя.

Rina з дитинства захоплюється музикою, але ґрунтовно займатись вокалом розпочала лише влітку 2021 року. За цей час дівчина сформувала навколо себе надійну команду професіоналів.

«З дебютом мене привітали одногрупники, а найбільшу підтримку відчуваю від куратора групи, в якій навчаюсь Олександра Острогляда. Для мене дуже важливо перебувати серед людей, з якими легко знайти спільну мову, які щирі та тямовиті. Саме такою є команда Університету Короля Данила», - розповіла про реакцію навколишніх Каріна.

Дівчина навчається в УКД одразу на двох спеціальностях: «Право» та «Музичне мистецтво».

«Обидва напрямки для мене цікаві. Тому наразі розвиватимусь як фахівець паралельно. Добре, що в УКД - це класно продумано і грамотно реалізовано!», - ділиться Rina.

Команда УКД пишається здобутками своїх студентів та бажає, щоб кожен трек молодої виконавиці ставав хітом!

Категорія
Дізнатися більше