Чергова першість студентів УКД у відбірковому турі Всеукраїнського чемпіонату «ART DANCE»
01 квітня 2024 10:04

Учора студенти спеціальності 024 Хореографія повернулися з шостого відбіркового туру Всеукраїнського чемпіонату «ART DANCE», який відбувався в Чернівцях.

«ART DANCE» - один із наймаcштабніших хореографічних чемпіонатів, який щороку об'єднує близько 15000 танцюристів. Змагання відбуваються у 7 відбіркових турах по всій Україні, команди-переможці стають фіналістами і змагаються за призовий фонд у сумі 150 000 гривень.

Студенти Фахового коледжу УКД здобули звання діамантового та золотого чемпіонів, необхідні для участі у фіналі конкурсу.
І тепер з хореографічними постановками «Рапсодія», «Подорож пліток» та «Who’s got the pain?» у квітні у Львові боротимуться за головний приз у фіналі Всеукраїнської першості.

Бажаємо студентам та їхнім наставникам: Христині Мартинюк, Анастасії Алдушенко, Наталії Чашечніковій та Василеві Шереметі - упевненої перемоги!