Чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок
08 липня 2024 09:07
Чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок

Сьогодні в Університеті Короля Данила розпочався Чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20-ти років.

Учасники змагалися в класичній, швидкій та блискавичній грі. З-поміж запрошених гостей - проректор із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації УКД Любомир Ілин.

«Для УКД приймати чемпіонат України з шахів серед юнаків віком до 20 років - це честь. Наш заклад став місцем проведення такого заходу невипадково – ми не тільки гарантуємо безпеку і комфорт для учасників та організаторів, а й загалом підтримуємо розвиток інтелектуальної культури серед молоді, адже шахи - це мистецтво стратегічного мислення: вони вчать планувати свої дії завчасу, прогнозувати можливі наслідки, аналізувати ситуацію і швидко ухвалювати рішення. Ці навички є надзвичайно корисними не лише в конкретному виді спорту, але й у багатьох інших сферах життя, зокрема навчанні, науці, бізнесі та управлінні. Окрім того, шахи - це про терпіння, самодисципліну і наполегливість. Знаю, що серед студентів УКД є здобувачі, що займаються шахами професійно, були чемпіонами міст та області, тому подібний захід - це й можливість комунікації з професійним спортивним ком’юніті. Приємно, що навіть під час літніх канікул УКД є місцем активності молоді», - відзначив у вітальному слові Любомир Ілин.