вт, 10/19/2021 - 16:21

Тобі здається, що стати дизайнером можна без професійної освіти? Вважаєш, що достатньо пройти курси, мати практичні навички та розуміння своєї справи? Поговоримо про це в Університеті Короля Данила вже 20 жовтня.

Запрошуємо на зустріч з Євгеном Єфіменком - співзасновником та артдиректором агенції «Брендарі». Brendari — студія графічного дизайну, що спеціалізується на створенні брендів та систем візуальної ідентичності. Brendari впевнені, що найефективніша стратегія сучасного маркетингу - це простота та естетична привабливість. Саме це і демонструють кейси агенції: Знайомці, Галка, Prombar, Poverh Restobar, IFCEM та інші.

Запрошуємо познайомитись з Євгеном та прослухати інформативну лекцію на тему «Значення професійної освіти в роботі графічного дизайнера». Адже про користь освіти мають говорити спеціалісти-практики! Чекаємо вас 20 жовтня о 12.00 в актовій залі Університету Короля Данила.