ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС: ВИКЛИКИ, ЩО ОБУМОВЛЕНІ КАРАНТИННИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ ТА ЗБРОЙНОЮ АГРЕСІЄЮ ПРОТИ УКРАЇНИ
вт, 11/08/2022 - 16:46
ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС: ВИКЛИКИ, ЩО ОБУМОВЛЕНІ КАРАНТИННИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ ТА ЗБРОЙНОЮ АГРЕСІЄЮ ПРОТИ УКРАЇНИ

Університет Короля Данила запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі «ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС: ВИКЛИКИ, ЩО ОБУМОВЛЕНІ КАРАНТИННИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ ТА ЗБРОЙНОЮ АГРЕСІЄЮ ПРОТИ УКРАЇНИ».

 

Метою науково-практичного семінару є: - визначення трансформацій, що відбулися у туристичному секторі в умовах пандемії COVID-19 та воєнного стану; - встановлення особливостей та інновацій у туристичній індустрії, які спричинені карантинними обмеженнями та війною; - висвітлення процесів переорієнтації туристичного ринку на внутрішній туризм Карпатського регіону України; зміни в державних органах управління туризмом та шляхи пристосування до змін зумовлених карантином та збройною агресією; - зв’язок освіти та практики у забезпеченні нової якості навчання студентів туристичних спеціальностей в умовах воєнного стану.

 

До участі в науково-практичному семінарі запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, практики, управлінці в сфері туризму, аспіранти та здобувачі вищої освіти. Науково-практичний семінар буде проходити у форматі – офлайн. Початок роботи науково-практичного семінару о 13.30 годині за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35, Університет Короля Данила.

Деталі:https://drive.google.com/file/d/15rcQT9Lkw-NFVuKfbyUaUcZib7Piw0Kr/view?usp=share_link

-
Дізнатися більше