ХI Міжнародна наукова конференція «Студентські наукові дискусії поза форматом»
пт, 03/22/2024 - 15:42
ХI Міжнародна наукова конференція «Студентські наукові дискусії поза форматом»

Запрошуємо здобувачів закладів вищої, фахової передвищої освіти взяти участь у ХI Міжнародній науковій конференції «Студентські наукові дискусії поза форматом», яка відбудеться 11 квітня 2024 року в Університеті Короля Данила.

Метою конференції є обговорення та пошук шляхів вирішення проблем правового регулювання суспільних відносин, розвитку економіки й фінансів, архітектурної та містобудівної діяльності, дизайну, викликів у сфері інформаційної й комунікаційної діяльності, забезпечення синтезу суспільних та прикладних знань.

Для участі в конференції необхідно до 29 березня 2024 року надіслати тези доповіді на електронну адресу olha.kostryba@ukd.edu.ua.

А також зареєструватися за покликанням:

До 30 квітня 2024 року буде сформовано збірник матеріалів в електронній формі та надіслано учасникам на вказану в заявці електронну адресу. Назва файлу повинна містити прізвище учасника та вказівку на тези, наприклад: Форкуца_Тези.

Основні напрями роботи конференції:
1. Внутрішні та міжнародні механізми захисту прав людини в умовах воєнного стану.
2. Фактчекінг під час війни: соціальні мережі.
3. Мовно-літературні виклики сучасності.
4. Плекання ментальної енергії в умовах війни.
5. Дизайн та мистецтво.
6. Управління та адміністрування.
7. Актуальні проблеми історії і теорії українського та світового естрадно-вокального мистецтва.
8. Тенденції та інновації в архітектурі й будівництві.
9. Інформаційні технології.
10. Крафтовий бізнес Карпатського туристичного регіону України.