Meet

Проректор із міжнародних звʼязків та стратегічного розвитку УКД Максим Карпаш, проєктний менеджер ІТ-напряму Тарас Стисло, завідувач кафедри ІТ Сергій Ващишак та асистент кафедри ІТ Василь Шкатуляк провели зустріч з викладачем Академії техніки 4.0, членом Чеської палати дипломованих інженерів і техніків (м. Раковнік, Чехія) Мирославом Враною.

Викладачі обговорили майбутню взаємодію у ключі обміну досвідом між УКД та Академією техніки 4.0.

За результатами зустрічі узгоджено текст меморандуму про співпрацю, підписання якого планується найближчим часом, та організацію наукової події «Міжнародне свято науки та освітніх інновацій», яке відбудеться 20 вересня 2023 року о 10 годині у великому конференц-залі УКД.