ASD

Студенти та викладачі спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія» зустрілись з програмістом-практиком Богданом Борковичем, щоб поспілкуватись про вдосконалення освітніх програм.

Богдан Володимирович сьогодні співпрацює з IT-компанією «Новий Медіапростір». Спеціаліст поділився зі студентами практичними порадами, які допоможуть молоді почуватись впевненіше на ринку праці.

Сприятиме цьому перш за все хороша англійська мова та відмінне знання математики. Цю дисципліну студенти зазвичай сприймають неохоче, проте саме вона вигідно вирізняє молодих спеціалістів.

Також Богдан Володимирович розповів студентам про найпопулярніші сьогодні біржі фрілансу, де можна отримати завдання вже під час студентства та отримати достатньо досвіду, який допоможе реалізуватись в майбутньому. А ще перевагами фрілансу є різноманітність проєктів та широка географія країн-замовників.