Meet

Сьогодні в УКД відбулася зустріч викладачів кафедри ІТ із роботодавцями напряму 121 «Інженерія програмного забезпечення» щодо обговорення освітніх програм «Розробка та тестування програмного забезпечення» (освітній ступінь «Бакалавр») та «Інженерія програмного забезпечення» (освітній ступінь «Магістр»).

Роботодавці мали змогу поділитися своїм досвідом і пропозиціями щодо навичок, якими мають володіти випускники, а також висвітлити поточні тенденції та вимоги ринку програмного забезпечення. Представникам кафедри, зі свого боку, вдалося презентувати освітні програми, описати курси, навички та практичні вміння, опануванню і розвиткові яких вони сприятимуть.

Ця зустріч корисна у ключі взаємного обміну інформацією та досвідом. У ході обговорення стейкхолдери висловили власні очікування щодо компетентностей, навичок та знань, якими повинні володіти випускники, а також запропонували шляхи покращення програм, включення нових технологій та додаткових практичних занять.

«Кафедра ІТ УКД співпрацює із найкращими ІТ-компаніями міста і регіону, зокрема COAX Software Ukraine, TenantCloud, Webmil Web-Production, SoftServe, Avenga Ukraine, EPAM Ukraine, Івано-Франківський ІТ кластер, IT CLUSTER Academy . Зустріч викладачів із роботодавцями напряму є важливою в аспекті зміцнення співпраці між навчальним закладом і промисловістю програмного забезпечення загалом. Пряма взаємодія, таким чином, створює можливості для адаптації навчальних програм під змінні вимоги і запити ринку праці.

У цілому, обговорення такого формату із залученням стейкхолдерів - платформа для взаємного обміну інформацією та встановлення партнерських зв'язків», - наголосив проєктний менеджер ІТ-напряму Тарас Стисло (Taras Styslo ).