Meet

Зустріч студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з представниками ІТ-компанії «NetLs» (NETLS Software Development) відбулася 30 листопада у рамках серії фахових зустрічей «Життя після диплому» в Університеті Короля Данила.

«Зі здобуттям вищої освіти випускники розпочинають кар'єру та обирають шлях для особистого і професійного розвитку. Для студентів спеціальності ІТ цей період є особливо динамічним: вони можуть реалізовувати набуті навички в стартапах та підприємництві, працювати в галузі ІТ-консалтингу чи управління проєктами. Випускники УКД спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ще під час навчання розвивають мережу професійних контактів, постійно вдосконалюють практичні скіли та завжди залишаються в курсі останніх технологічних тенденцій через проведення професійних івентів та викладання дисциплін ІТ-спеціалістами провідних компаній міста», - відзначив проєктний менеджер напряму ІТ Тарас Стисло (Taras Styslo).