Meet

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч керівниці освітніх програм «Sigma Software Universityy» Ольги Осередчук та L&D-менеджерки Мирослави Осередчук зі студентами та викладачами спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

«Sigma Software» та «Sigma University » – освітній майданчик, який допомагає професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям у всьому світі.

Із представницями ІТ-компанії говорили про актуальні теми, пов'язані із викликами та можливостями для сучасної молоді, зокрема йшлося про професійне вигорання, баланс сфер «життя-робота», упровадження світової практики щодо цього аспекту в Україні, WLB та рольову ідентичність, резистензію та виснаження.

«Організація та проведення заходів такого формату сприяє адаптації студентів із професійним середовищем. Разом із тим, комунікація зі стейкхолдерами - важливий аспект випробовування ОП ринком праці», - відзначив у ході зустрічі проєктний менеджер спеціальності Тарас Стисло (Taras Styslo).