RoboSprint2021

23 жовтня в Університеті Короля Данила вже вдруге пройшли змагання трекових роботів RoboSprint.

Участь в змаганнях взяло 12 команд з міста та області. Юні програмісти написали спеціальний код, який допомагає машинці самостійно подолати трасу.

«RoboSprint - це перш за все профорієнтаційний захід, який знайомить школярів зі спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Звісно, в доволі спрощеному форматі, але школярі розуміють, як виглядатиме їхня професія. Для студентів-організаторів RoboSprint - це хороша нагода закріпити свої знання та розвинути Soft skills», - розповідає про захід професор кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Степан Мельничук.

Переможцями змагань стала команда Turbo в складі Лисакова Олександра та Шелемея Святослава.

Друге місце посіли учасники команди FKEP Spirit Коваль Максим і Черниш Христина.

Третє місце дісталось команді Silver Wings MCNT, яку формують Тумир Юрій і Дмитрів Михайло.

Призери отримали цінні подарунки від Університету Короля Данила та яскраві емоції від участі в змаганнях. А найважливіше - гранти на навчання в УКД.

«Дуже приємно, що УКД щорічно проводить для учнів шкіл цікаві освітні заходи, які мотивують не лише подарунками, а й грантами на навчання в УКД», - коментує перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій.

«Такі заходи дозволяють застосовувати теоретичні знання на практиці. А це - головне мірило компетентності майбутнього фахівця. Молоді, яка легко може використовувати свої знання в роботі, легше реалізуватись в житті. Такі змагання дуже потрібні школярам. Це мотивація досягати нових вершин», - розповідає тренер команд FKEP Spirit і Silver Wings MCNT Олександр Аронець.

«Змагання виховують в школярах самостійність. Вони дозволяють побачити й відчути те, про що чують на уроках. А ще втілюють мрії. Один з моїх учнів марить навчанням в УКД. «Я маю тут вчитись», - такі його слова. Зараз він в 7-му класі та, думаю, ще спробує отримати грант», - розповідає тренерка команди з міста Долина Ірина Бруско.