Meet

Meet      Meet

Протягом квітня 2023 р. викладачами кафедри інформаційних технологій, які виконують функції кураторів для студентів на освітньо-кваліфікаційних рівнях бакалавр та магістр було проведено заняття на тему «Академічна доброчесність».

У межах заняття детально розглянули нормативно-правову базу академічної доброчесності в Україні. В інтерактивному форматі проаналізували принципи академічної доброчесності, розглянули діяльність органів Університет Короля Данила, що популяризують академічну доброчесність. Значну увагу приділили розгляду форм проявів академічної недоброчесності.

Куратори навчальних груп звернули увагу здобувачів освіти на принципову важливість дотримання питання академічної доброчесності для юного науковця, а також закликали за жодних обставин не порушувати культуру доброчесності, сформовану в університеті за роки його існування.