Meet

Захисти проєктів з «Основ програмування» розпочалися сьогодні на базі генерального партнера УКД - ІТ-компанії COAX Software Ukraine.

Упродовж року студенти-першокурсники Університету Короля Данила виконували проєкти під керівництвом провідних фахівців компанії.

Для успішного захисту проєкту студентам необхідно ретельно підготуватися, дослідити та проаналізувати комплексно проблематику власного проєкту, а також виокремити його недоліки та переваги.

Крім того, комісія оцінюватиме здатність студентів вступати у полеміку та відповідати на поставлені запитання.

Основна мета захисту подібних проєктів - перевірка здатності студентів до розв’язання проблем у галузі та їхня готовність до роботи в команді.

«Загалом, захист розроблених проєктів на базі ІТ-компанії є важливим складником якісного навчання та належної підготовки до майбутньої кар’єри в ІТ-галузі. Цей процес дає студентам змогу продемонструвати свої знання та навички і показати, що вони готові до роботи в професійному середовищі», - відзначає проєктний менеджер ІТ-спеціальності Тарас Стисло(Taras Styslo).