Meet

Студенти 4 курсу спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" продовжують гарну традицію із захисту проєктів з дисципліни "UI/UX дизайн". Здобувачі освіти представили свої розроблені дизайни інтерфейсів користувача. Кожен проєкт включав в себе детальні аналізи потреб користувачів, концепції дизайну, прототипи та візуалізації. Студенти демонстрували свої навички у створенні зручних та привабливих інтерфейсів, а також розповідали про вибрані стратегії взаємодії з користувачем. Комісія оцінювала якість дизайну, відповідність потребам користувача та технічну реалізацію проєктів, надаючи конструктивний фідбек для вдосконалення та подальшого розвитку навичок студентів у сфері UI/UX дизайну.
«Студенти продемонстрували високий рівень проєктів, які в майбутньому стануть їх кваліфікаційними роботами для здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Такий формат підсумкового контролю дає можливість проявити креативність, відчути переваги командної роботи, обмінятися досвідом та найважливіше навчитися презентувати власні проєкти, що важливо для майбутніми фахівцями в ІТ-галузі» - відзначила викладачка кафедри інформаційних технологій Оксана Стисло.