Meet

День ІТ-компанії в стінах університету – це захід, організований Університетом Короля Данила з метою ознайомлення студентів з технічними інноваціями, можливостями кар’єрного росту в ІТ-індустрії та популяризації ІТ-сфери серед молоді.

Сьогодні в Університеті Короля Данила представник компанії «TenantCloud» - СТО Іван Колодій - з лекцією «Як приборкати єдинорога і вижити в долині смерті?».

У ході заходу лектор розповів про компанію, яку очолює, свою команду, життєвий цикл компанії, стартапи, технології та технічний борг. Йшлося також про цінність командної роботи, вибір ринку, втілення «великих» ідей, правильний Capex/Opex, роботу з CAC/LTV/MAU/DAU та віру в себе та довколишніх.

У форматі інтерактиву пан Іван організував серед студентів розіграш подарунків від компанії за правильні відповіді.

«День ІТ-компанії в стінах університету – уже традиційний захід, що сприяє налагодженню взаємодії між студентами та ІТ-фахівцями, демонстрації реального досвіду роботи в ІТ-галузі. Результативність таких подій очевидна: студенти здобувають нові знання, навички, знайомства та можливості для майбутньої професійної реалізації», - відзначає проєктний менеджер спеціальності Тарас Стисло (Taras Styslo).