Meet

Викладачі кафедри ІТ УКД взяли участь у святі «Майстерня професій», яке відбулося сьогодні до Дня знань у Ліцеї 23 ім. Романа Гурика.

Представники кафедри продемонстрували школярам роботу мінітрансформерів Lego та трекового робота для змагань RoboSprint. Діти поринули у світ віртуальної реальності за допомогою VR-окуляр, а також складали електричні схеми і будівельні конструкції за допомогою роботів-будівельників, працювали з різноманітними мікропроцесорними пристроями.

Школярі, які були активними та давали правильні та вичерпні відповіді на запитання, отримали подарунки від університету!

Дуже дякуємо дирекції Ліцею 23 за організацію такого свята для дітей у такий непростий час та за запрошення для університету доєднатися до свята.