Meet

икладач УКД - слухач курсу Інституту наноматеріалів Дрекселя (США)

Упродовж 7-11 серпня доцент кафедри інформаційних технологій УКД Андрій Бойчук став учасником сертифікованого курсу Інституту наноматеріалів Дрекселя (A.J. Drexel Nanomaterials Institute) (США) «Synthesis, processing, characterization and application of MXenes».

Протягом тижня лектори висвітлювали основні способи отримання та застосування новітніх матеріалів у сучасній електроніці, альтернативній енергетиці, медицині.

«Цікавими, зокрема, були розділи, що стосувалися використання таких матеріалів для створення нового покоління процесорів та сфери інтернету речей (ІоТ). До слова, директором Інституту наноматеріалів Дрекселя є Юрій Гогоці - провідний вчений українського походження, один із найбільш відомих у світі науковців у галузі наноматеріалів», - ділиться враженнями викладач.